Διαδικτυακά Σεμινάρια

BCA College > Νέα & Εκδηλώσεις > Διαδικτυακά Σεμινάρια

Webinars

Εκτός από την ύλη των μαθημάτων, οι φοιτητές του BCA College έχουν την ευκαιρία να παρακολουθούν συχνά διαλέξεις από επιχειρηματίες και υψηλόβαθμα στελέχη της αγοράς, οι οποίοι αναλύοντας συγκεκριμένα θέματα, μεταφέρουν την πείρα και τη γνώση τους. Οι φοιτητές έχουν τη δυνατότητα να υποβάλουν ερωτήματα και να συμμετάσχουν στις συζητήσεις που επακολουθούν.

Τα Διαδικτυακά Σεμινάρια (Webinars) είναι μία ιδιαίτερα χρήσιμη μορφή της εκπαιδευτικής διαδικασίας, καθώς η επιστημονική γνώση συνδυάζεται με επιτυχημένες επαγγελματικές πρακτικές και οι φοιτητές μας ενημερώνονται από «πρώτο χέρι» για το αυριανό επαγγελματικό τους πεδίο!

Testimonials

Επόμενες Ομιλίες

There're no item that match your search criteria. Please try again with different keywords.

Προηγούμενες Ομιλίες