Εκπαιδευτική Επίσκεψη του BCA στη LALIZAS, Piraeus Marine Services SA

εκπαιδευτική επίσκεψη

Η τελευταία εκπαιδευτική επίσκεψη που είχαμε πραγματοποιήσει πριν την περίοδο του Covid, ήταν στην εξαιρετική εταιρεία LALIZAS, όπου στελέχη από το Marketing, το Hr κι αρκετά ακόμη τμήματα είχαν μιλήσει σε μία ομάδα 25 φοιτητών μας, δίνοντάς τους μία πληρέστατη εικόνα της εταιρείας, αλλά και πολύ νέα γνώση σ’ ότι έχει να κάνει με το lifesaving equipment!

Μετά ακολούθησε κάτι που κανένας μας δεν πίστευε ότι θα συνέβαινε, για να βρεθούμε στο σήμερα όπου νιώθουμε ξανά λίγο πιο ελεύθεροι και πιο αισιόδοξοι, καθώς πραγματοποιήσαμε την πρώτη μας επίσκεψη μετά Covid, στα γραφεία της Piraeus Marine Services S.A.

Σα να μην πέρασε μία μέρα λοιπόν συνδυάζουμε τις δύο επισκέψεις κι ευχαριστούμε θερμά την υπέροχη ομάδα της LALIZAS, που πάντα βρίσκεται κοντά στους νέους φοιτητές!!